KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12601265

nr 1260 1265

Arne Törnqvist

(1932-2003), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad -96, ca 22x20 cm

Arne Törnqvist, svensk bildkonstnär född 1932, död 2003.

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 juni 2019
kl 20:16:25

10/6 11:21:39 1      100 kr
10/6 12:38:15 2      Vinnande bud

Arne Törnqvist

Läs mer om Arne Törnqvist